Historia spotkań z Puszczą Niepołomice

13 Marca 2013, godzina 17:18, autor:

Zwycięstwem 4:1 zakończyło się ostatnie spotkanie rzeszowskiej Stali z Puszczą Niepołomice.

HistoriaWychodzący na boisko w Niepołomicach serbski pomocnik - Andreja Prokić, raczej nie był świadomy, że w ciągu nadchodzących 90 minut rozegra prawdopodobnie najlepsze swoje spotkanie w barwach rzeszowskiej Stali. Zaczął w 20 minucie. Do przerwy trafił w sumie trzykrotnie, a po przerwie dołożył jeszcze jedną bramkę. W wywiadzie dla stalrzeszow.pl powiedział: "Pierwszy raz w karierze - zdarzało się kilka razy strzelić trzy ale cztery nigdy."
Strata przez gospodarzy, aż czterech bramek nie oznaczała, że zawodnicy Puszczy przespali cały mecz. Wręcz przeciwnie, postawili oni Stalowcom bardzo trudne warunki. O tym, że udało im się strzelić tylko jednego gola zadecydował na pewno fakt, że świetnie dysponowany między naszymi słupkami był tego dnia Tomek Wietecha.
Jesienny mecz, był piątym w historii pojedynkiem naszej Stali z Puszczą Niepołomice. Ogólny bilans prezentuje się następująco: dwa zwycięstwa Biało-niebieskich, jeden remis, oraz dwie wygrane zespołu z województwa małopolskiego.