Sponsorzy

 

 


FIBRAIN Sp. z o. o. jest nowoczesnym Polskim producentem i światowym dostawcą w branży systemów teleinformatycznych i telekomunikacji światłowodowej. Ponad dwudziestoletnia systematycznie realizowana strategia rozwoju, ukierunkowana na projektowanie i wdrażanie nowatorskich rozwiązań, jak również ulepszanie oraz rozbudowa własnych produktów, przyniosła firmie FIBRAIN pozycję lidera na rynku telekomunikacji światłowodowej w Polsce.

RZESZÓW - największe miasto południowo-wschodniej Polski, stolica województwa podkarpackiego oraz centrum Rzeszowskiego Obszaru Metropolitalnego. Siedziba władz samorządowych i wojewódzkich, instytucji rządowych oraz sądowniczych. Stanowi centrum ekonomiczne, akademickie, kulturalne i rekreacyjne południowo-wschodniej Polski. Pełni funkcję ważnego ośrodka przemysłu lotniczego, informatycznego, chemicznego, handlowego, budowlanego i usługowego. Jest dynamicznie rozwijającym się miastem młodych i przedsiębiorczych ludzi.

Misją firmy jest działalność doradcza i usługowa w zakresie tworzenia wartości, rozwoju, finansowania, wszelkich wyzwań operacyjnych, restrukturyzacyjnych i strategicznych przedsiębiorstw. Pomagamy doprowadzić do realizacji celów naszych klientów, wyrażających się bezpośrednio w materialnych formach sukcesu.

  

WATKEM jest jednym z wiodących sprzedawców paliw płynnych i gazowych w województwie podkarpackim. Firma sukcesywnie inwestuje w rozbudowę swojej bazy, poszerzając w ten sposób zasięg świadczonych usług i systematycznie tworząc nowe miejsca pracy. Biorąc pod uwagę wielkość sprzedaży, różnorodność ofert usługowych oraz stan zatrudnienia, można stwierdzić, że firma jest w czołówce przedsiębiorstw dynamicznie rozwijających się na Podkarpaciu. Stacje WATKEM oferują duży wybór olejów silnikowych, olejów przekładniowych, płynów hamulcowych i kosmetyków samochodowych. Ponadto firma posiada punkty usługowe – serwisy samochodowe, stacje diagnostyczne, myjnie samochodowe – wyposażone w urządzenia najnowszej generacji.

 


 


Since 1993, JPB système designs, develops and produces an elite set of ready to use Lockwireless Anti-Rotational Devices. Initially made for the aeronautic and aerospace industry, they are also applied accross the automotive, railways, marine and nuclear industries. JPB système strives for customer satisfaction by designing and developing adapted devices for their unique needs and specifications. With its headquarter and principal factory in France, a second factory in Poland and a subsidiary in the United States, JPB système is sized to better service its customers and to expand into new markets. The Lockwireless Anti-Rotational Devices are used in place of lock wires or safety wire, tab washers, cotter pins or any other method of fastening fitting or borescope plugs. They are designed to endure intense conditions generated by vibrations, extreme temperatures and chemical effects. Their simplicity of use, longevity and quality increase engines cost effectiveness and safety.

 


 

 

ML System S.A. to wysoce wyspecjalizowana spółka technologiczna oferująca innowacyjne rozwiązania fotowoltaiczne. Firma jako jedna z pierwszych w Polsce wyspecjalizowała się w projektowaniu i wykonywaniu systemów pozyskiwania energii elektrycznej ze słońca, przeznaczonych do integracji z budynkami (BIPV). ML System jest także producentem tzw. małej architektury, w skład której wchodzą inteligentne wiaty przystankowe. Jednym z przykładów rozwiązań firmy jest ogrzewany i klimatyzowany przystanek przy ul. Lisa-Kuli w Rzeszowie. 

 

HARTBEX Sp. z o.o. działa jako generalny wykonawca obiektów kubaturowych. Jesteśmy także deweloperem, który wykonuje budynki mieszkalne i biurowe. Posiadamy doświadczenie w realizacji innowacyjnych projektów budowlanych oraz mamy w swoich referencjach obiekty posiadające certyfikat LEED.
Jesteśmy w 100 % firmą polską. Kapitał założycielski naszej spółki nieprzerwanie należy do tych samych podmiotów od czasu założenia firmy i osób zaangażowanych w zarzadzanie przedsiębiorstwem. W odróżnieniu od naszej konkurencji byliśmy na rynku już od czasów tworzenia się w Polsce biznesu i ciągle jesteśmy. Ciągłość bycia na rynku budowlanym, doświadczenie, transparentność działania bardzo dobrze wpływają na nastawienie klientów, przekonują do firmy nie tylko inwestorów ale także podwykonawców i dostawców. Siłą HARTBEX Sp. z o.o. są ludzie. Po 25 latach nieprzerwanej działalności udało się nam zbudować zespół, z którego możemy być dumni. Dbamy o rozwój pracowników, mamy wysokiej klasy specjalistów. Nasz zespół to ludzie zaangażowani z dużym doświadczeniem, dla nich utworzyliśmy najlepsze miejsca pracy i wyposażyliśmy ich w narzędzia, które umożliwiają im dalszy rozwój zawodowy. Spółka przestrzega standardów jakości ISO 9001-2008 oraz wprowadza innowacyjne i proekologiczne rozwiązania do realizowanych obiektów.

 


 

Przedmiotem działalności firmy jest w głównej mierze kompleksowe zaopatrzenie lekarzy stomatologów w materiały stomatologiczne oraz sprzęt stomatologiczny niezbędny do prawidłowego funkcjonowania gabinetu. Firma Prodental prowadzi także działania wykonawcze (prace adaptacyjne) na rzecz tychże gabinetów. Jesteśmy firmą zajmującą się wyposażeniem oraz modernizacją Zakładów Opieki Zdrowotnej, Niepublicznych Zakładów Opieki Zdrowotnej, gabinetów lekarskich oraz stomatologicznych. Zajmujemy się także opracowaniem reklamy zewnętrznej oraz wewnętrznej. Zapewniamy pełne dostosowanie gabinetu do wymogów Sanepidu. Specjalizujemy się w sprzedaży detalicznej i hurtowej na terenie Polski. Posiadamy status hurtowni farmaceutycznej. Naszym standardem jest wysoka jakość wykonywanych prac i satysfakcja klientów. Zapewniamy pełną kontrolę i nadzór nad wykonywanymi zleceniami. Dysponujemy wykwalifikowaną kadrą pracowniczą, której trzon stanowi grupa pięciu konsultantów stomatologicznych, których prace wspomaga grupa osób pracujących stacjonarnie w siedzibie firmy oraz grupa serwisowa.

 


 

 

Głównymi obszarami działania GC ENERGY są sektory ENERGETYCZNY, NAFTOWY, GAZOWY i CHEMICZNY, ONSHORE i OFFSHORE. Specjalizujemy się w montażu aparatury kontrolno-pomiarowej i automatyki przemysłowej oraz instalacji elektrycznych. Oferujemy usługi w zakresie: kalibracja i montaż aparatury kontrolno-pomiarowej oraz dostawa oprzyrządowania i systemów kontroli, montaż tras kablowych, układanie, podłączanie, pomiary kabli i światłowodów, montaż rozdzielnic NN i SN, montaż instalacji towarzyszących, m.in. systemów: ogrzewania rurociągów, wykrywania pożaru i detekcji gazów, odgromowych i uziemiających. Nasze usługi realizujemy na obiektach przemysłowych: elektrownie i elektrociepłownie, obiekty produkujące energię elektryczną w oparciu o odnawialne źródła energii,fabryki chemiczne, rafinerie ropy naftowej i kopalnie gazu ziemnego, terminale LNG i platformy wiertnicze.

 


 


Firma STYROBUD B.T.K. Radomscy Sp.j. odpowiada na potrzeby swoich Klientów już od ponad 10 lat. Specjalizujemy się w produkcji materiałów budowlanych wykorzystywanych w budownictwie inżynieryjnym jak i małej architekturze. Swoją markę budujemy nie tylko w oparciu o wysoką jakość produkcji i usług, ale także o klarowne i uczciwe zasady współpracy, oferując jednocześnie atrakcyjne warunki cenowe i terminowe dostawy. Dbamy o wysoką jakość stosowanych surowców, nowoczesną technologię i zachowanie wszelkich reżimów jakościowych produkcji betonu. Wszystkie nasze wyroby są produkowane zgodnie z Polskimi Normami Prawa Budowlanego i podlegają stałej kontroli przez przyzakładowe oraz mobilne laboratorium. Duże doświadczenie w dziedzinie prefabrykatów, budowa coraz większego zaplecza maszyn do prefabrykacji oraz współpraca z renomowanymi dostawcami w zakresie dostaw surowców do produkcji pozwoliło nam tworzyć produkty, które zdobywają coraz większe uznanie u liczących się na rynku polskim firm działających w branży budowlanej, energetycznej, teletechnicznej.
Dzięki specjalistycznemu transportowi jesteśmy w stanie dostarczyć nasze wyroby szybko, tanio i bezpiecznie w zależności od potrzeb na terenie całego kraju. W naszej ofercie znajdują się m.in.: beton towarowy, kostka brukowa, pustaki fundamentowe, stropy teriva, studnie kablowe, fundamenty pod słupy, ogrodzenia, systemy kominowe, płyty drogowe, płyty jumbo.

 


 


BorgWarner jest polskim oddziałem amerykańskiego koncernu BorgWarner Inc., producenta komponentów oraz systemów zaawansowanych technologii dla układów napędowych i przeniesienia napędu w pojazdach samochodowych. Firma specjalizuje się w produkcji turbosprężarek, układów kontroli i sterowania przekładni automatycznych oraz łańcuchów i modułów rozrządu ze zmiennymi fazami dla branży motoryzacyjnej i obecnie jest liderem w produkcji tych urządzeń w Europie. Zakłady produkcyjne zlokalizowane są przy rzeszowskim lotnisku, w miejscowości Jasionka, w Podkarpackim Parku Naukowo Technologicznym.

 


 

  

Greinplast sp. z o.o. jest dynamicznie rozwijającą się polską firmą rodzinną, która od 1997 roku z powodzeniem umacnia swoją pozycję na rynku chemii budowlanej. W ofercie firmy znajduje się ponad 150 produktów, wśród których dużym uznaniem cieszą się: systemy ociepleń, tynki, farby fasadowe oraz wewnętrzne, okładziny elewacyjne, szpachle i gładzie, kleje do płytek, systemy dekoracyjne do wnętrz, hydroizolacje, grunty, impregnaty i wiele innych.

  Firma WERON jest dynamicznie rozwijającym się dystrybutorem preparatów i akcesoriów medycyny sportowej w Polsce. Jako jeden z kluczowych graczy w swojej dyscyplinie działamy z sukcesem już ponad  6 lat. W tym czasie zdobyliśmy zaufanie licznych Klientów, wśród których są między innymi: ViveTargi Kielce, ASSECO Resovia, PGE Turów Zgorzelec, ATOM Trefl Sopot, TREFL Sopot, ZAKSA Kędzierzyn Koźle, Piast Gliwice, Widzew Łódź, Pelikan Łowicz, SKRA Bełchatów, PZLA,  BKS Bielsko Biała, Stal Mielec oraz wielu innych. Łącznie to ponad 250 klubów sportowych i organizacji. 

  Szpital Specjalistyczny PRO-FAMILIA działa od  siedmiu lat  i w tym czasie zdobył renomę oraz zaufanie pacjentów z Podkarpacia i nie tylko. Na Oddziale Położniczym przywitaliśmy ponad 22  tysięcy dzieci! Możemy pochwalić się także przeprowadzeniem przeszło 20 tysięcy operacji na innych oddziałach: ginekologii, okulistyce, chirurgii ogólnej, chirurgii plastycznej, ortopedii i urologii. W przychodni nasi lekarze udzielili blisko 300 tysięcy porad, a na Oddziale Neonatologicznym z Intensywną Opieką Medyczną objęliśmy opieką  ponad 4 tysiące maluszków. Wiele z nich trafiło pod nasze skrzydła z innych podkarpackich  szpitali.

 


 


Przez ten czas, wykorzystując naszą doświadczoną i profesjonalną  kadrę medyczną i personel, przekonaliśmy do siebie ogromne rzesze pacjentów. Usługi świadczone w ramach podstawowej opieki zdrowotnej obejmują blisko 42 000 osób. Jesteśmy największą placówką związaną z zakładami pracy z terenu miasta Rzeszowa i okolic. W Centrum Medycznym  MEDYK świadczymy usługi medyczne w ramach umów z Narodowym Funduszem Zdrowia oraz w ramach gabinetów prywatnych na terenie miasta Rzeszowa i całego województwa podkarpackiego. Coraz większy zakres świadczonych usług i stale rosnąca liczba pacjentów sprawia, że w Centrum Medyczne MEDYK współpracuje ze sobą około 500 osób, w tym 200 lekarzy różnych specjalności. Firmą zarządza lek. med.Stanisław Mazur, doświadczony lekarz, specjalista chorób wewnętrznych, kardiolog. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem medycznym: TK, aparaty USG, RTG, echokardiografy, endoskopy, mammografy, sprzęt laboratoryjny, okulistyczny,stomatologiczny, chirurgiczny, kardiologiczny, rehabilitacyjny. Cechuje nas wszechstronność badań oraz krótkie terminy realizacji.

 


 Blue Diamond Active SPA**** mieści się w spokojnej okolicy, zaledwie 5 minut jazdy od lotniska w Jasionce i 10 minut od centrum Rzeszowa. Taka lokalizacja sprzyja zarówno organizacji imprez i spotkań biznesowych, jak i rodzinnym wypadom za miasto. Przebiegająca w pobliżu trasa Rzeszów-Lublin sprawia, że łatwo do nas dojechać również z innych części Polski.

 


 

 


 

Marka CUTLINE to odzież sportowa i casualowa. Nasza oferta skierowana jest do zawodników, sztabów trenerskich, kibiców a także firm i instytucji. Odzież produkowana jest z wysokiej jakości materiałów technicznych, a kluczowy etap w jej wytwarzaniu stanowi barwienie technologią sublimacji. Nasi specjaliści każdorazowo tworzą indywidualny projekt, dzięki czemu kolekcje mają spersonalizowany i unikatowy charakter. Zebrane doświadczenie, dobór najlepszych materiałów oraz sprawdzone konstrukcje pozwalają oferować nam kompleksowe rozwiązania odzieżowe do wielu dyscyplin sportu i dziedzin życia. Dzięki stosowanym przez nas rozwiązaniom produkcyjnym gwarantujemy zachowanie ciągłości kolekcji zachowując zastosowany profil kolorystyczny.

 


 

 

Wojas S.A. jest jednym z największych i najbardziej cenionych polskich producentów obuwia, który dysponuje siecią blisko 180 salonów firmowych w Polsce, na Słowacji, Czechach, Białorusi i Węgrzech oraz produkuje co roku kilkaset tysięcy par obuwia. W ofercie spółki znajduje się eleganckie skórzane obuwie damskie i męskie, modele młodzieżowe oraz obuwie trekkingowe. Ofertę uzupełnia galanteria skórzana - torebki, teczki i paski. Część produkcji kierowana jest na eksport i do służb specjalnych - od kilku lat firma Wojas dostarcza obuwie specjalistyczne dla wojska, straży pożarnej, straży granicznej, polskiej poczty, służb leśnych oraz transportowych. Grupa kapitałowa Wojas S.A. zatrudnia w całej Polsce już blisko 1500 osób.

 


 

 

Jesteśmy największą firmą przewozową w regionie posiadającą tabor ponad 100 autobusów. Zdobyliśmy wiele prestiżowych nagród za dynamiczny rozwój i wspaniałe reprezentowanie regionu wysokim poziomem usług przewozowych.Jesteśmy przewoźnikiem pewnym, z dużym kapitałem, stabilną pozycją, nowym taborem, gwarantujemy najlepsze i najwyższe pakiety ubezpieczeń – wynajmując nas masz pewność rzetelności wykonanych usług. Firma została założona w 2000 roku. Gwarantujemy stosowny stan prawny autobusów w transporcie krajowym oraz międzynarodowym, oraz bardzo dobry stan techniczny autobusów serwisowanych w Autoryzowanych Stacjach Obsługi. Nasi Kierowcy mają wieloletnie doświadczenie w przewozach osobowych oraz posiadają wymagane kwalifikacje i dokumenty potwierdzające ich spełnianie. Priorytetem jest dla nas bezpieczeństwo przewozu, zadowolenie pasażerów, przestrzeganie przepisów dotyczących prędkości i czasu pracy kierowcy.

  

Globalgift.pl – gadżety reklamowe dla firm - jest to sklep z upominkami reklamowymi, który w ofercie posiada ponad 27 000 produktów. Na wszystkich gadżetach wykonują znakowanie, a znani są z szybkiego terminu realizacji oraz profesjonalizmu.
Swoimi produktami zaopatrują m.in. agencje reklamowe, uczelnie, urzędy czy kluby sportowe.