Może się uda jesienią...

25 Kwietnia 2013, godzina 21:07, autor:

Nie takiej gry i nie takiego wyniku się spodziewaliśmy. Stal straciła bramkę w 90. minucie meczu i niestety przegrała

derby76. derby Rzeszowa nie były tym pojedynkiem, który wrył się kibicom w pamięć. Sporo było walki, ale też niecelnych podań i nieprzemyślanych akcji. Niewiele było okazji do strzelenia gola i strzałów na bramkę. Ten pierwszy celny oddał Ciećko w 80. minucie spotkania. Jedyny celny strzał po stronie Stalowców należy przypisać Koczonowi. Jednak to uderzenie nie sprawiło kłopotów Pietryce. To było w 87. minucie meczu…

Mecz jednak był wyrównany, chociaż jakby więcej okazji do strzelenia bramki mieli goście. W 6. minucie piłka po strzale Ciećki (po dośrodkowaniu z prawej strony) minęła lewy słupek bramki Wietechy. Jeszcze w 21. minucie z rzutu wolnego uderzał Frankiewicz i piłka przeleciała tuż obok słupka. I to jakby tyle emocji. Natomiast „bohaterem” meczu chciał zostać sędzia i już w pierwszej połowie pokazał osiem żółtych kartek. I przynajmniej kilka z nich niezupełnie zasadnie. Ostateczny bilans to jedenaście żółtych kartek.

Druga połowa wyglądała bardzo podobnie. Sporo było walki, nie udało się natomiast stwarzać dobrych okazji. Tylko raz w 63. minucie po dobrym podaniu ze środka pola w niezłej sytuacji znalazł się Szela. „Erni” oszukał obrońcę gości sztuczką „na zamach” i … no właśnie. Na pewno się przewrócił, ale trener Marcin Wołowiec na konferencji prasowej powiedział, że w tej sytuacji napastnik Stali był podcinany. W tej sytuacji sędzia jednak gwizdka nie użył. I gdy wydawało się, że mecz się skończy podziałek punktów, w 90. minucie goście wykonywali rzut rożny. Dośrodkowywał Zaniewski i w zamieszaniu podbramkowym piłka trafił do Zaniewskiego, który z najbliższej odległości umieścił piłkę w siatce.

2013-04-23 20:47Sprawa honorowa
2013-04-23 10:47Kup bilet w przedsprzedaży!
2013-04-22 23:4176. Derby Rzeszowa - historia spotkań
2013-04-22 22:19Jarosław Przybył arbitrem 76. Derbów Rzeszowa
2013-04-21 20:54Sprzedaż biletów na derby
2013-04-16 09:04Cena bietów na Derby Rzeszowa

Ostatnie aktualności:

2020-03-01 16:05Podsumowanie 21. kolejki II ligi
2020-02-29 18:37Bramki i konferencja prasowa po meczu Lech II Poznań - Stal Rzeszów
2020-02-29 15:10Nieudany początek wiosny
2020-02-29 14:00Porażka z Lechem II Poznań
2020-02-28 14:30Początek wiosny we Wronkach
2020-02-28 11:00Wojtek Reiman na dłużej w Stali Rzeszów!
2020-02-26 20:00Z obozu rywala - Lech II Poznań
2020-02-26 16:54Podsumowanie okresu przygotowawczego
2020-02-25 21:19Grała Akademia - wysokie wygrane w sparingach
2020-02-25 21:15Kolejne otwarte spotkanie z kibicami Stali już 28 lutego!